Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKASI

Kalite Politikamız;

Teknomelt Teknik Mensucat San. Ve Tic. A.Ş. olarak, Teknik tekstil sektöründe,

 müşteri odaklı,

 profesyonel yönetimde ısrarlı,

 gelişen ve öğrenen

 ekip çalışmasına dayalı,

 etkin iletişim kuran organizasyonumuz ile

• MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ARTTIRMAK,

• İNOVATİF ÜRÜNLER GELİŞTİRMEK,

• KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SÜREÇLERİNİN MÜKEMMELİYETİNİ SAĞLAMAK,

• SÜREKLİ İYİLEŞTİRME YAPMAKTIR.

MÜŞTERİ ODAKLI; Önce Müşteri ilkesinden yola çıkarak müşterilerimizin beklentilerini analiz ederiz ve müşterilerizin memnuniyetini sürekli kılacak sistemler kurarız. 

PROFESYONEL YÖNETİMDE ISRARLI; Kalite sistemimizin uygulayıcıları, geliştiricileri çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızı hem işlerinde, hem de sosyal yaşamlarında harekete geçiren, işbirliğini arttıran yönetim sistemini uygulamakta ısrarlıyız.

GELİŞİM VE ÖĞRENİM; Kalite sistemimiz öğrenerek gelişen bir sistemdir. Organizasyonel seviyede öğrenmenin bilgiyi paylaşmak, hayata geçirmek ve destekleyerek geliştirmek olduğunun bilincindeyiz. Öğrenmeyi koşulsuz destekleriz. Başarılı kişilerin ve organizasyonların güçlerini ve üstünlüklerini sürekli gelişimden aldıklarına inanırız. Sürekli gelişimin bir kurumsal değer haline gelmesi için tüm çalışanlarımızı işlerini daha iyi yapmanın yollarını aramaları için cesaretlendiririz.

EKİP ÇALIŞMASI; Kalite hedeflerimize yalnız Ekip çalışması ile ulaşabileceğimize inanırız. Ortak hedefimiz, müşterilerimizi memnun etmek ve kalite sistemimizi daha iyiye götürmektir. Bu hedefe yönelik işbirliği içinde çalışırız. En uygun çözümler ve sorumluluklar için kaynaklarımızı paylaşırız. Konuları farklı birimlerle değişik açılardan analiz ederiz ve en uygun çözümlere ulaşırız.

ETKİN İLETİŞİM; Sistemimizi uygulamanın ve geliştirmenin ilgili birimlerle iletişim halinde olmak demek olduğunu biliriz. Bilginin zamanında, ilgili yerlere ulaşmasından tüm çalışanlar olarak sorumluyuz. İşlerimizin devamlılığını ve sağlıklı ilerlemesini sağlayan aracın etkin iletişim olduğuna inanırız. Başarılı bir ekibin etkin iletişim kurabilen ekip olduğu düşüncesi ile birimler arası iletişimi geliştirmenin yollarını ararız. İletişim araçlarında teknolojik gelişmeleri izler ve kullanırız.

 

Genel Müdür

S.Ziya Gümüşer

Teknomelt Teknik Mensucat San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bolgesi 1. Cd. No: 12 • P.K 78
46050 Onikişubat Kahramanmaras / TÜRKİYE
T: +90 344 257 9119
E: info@teknomelt.com.tr

© 2019 Bütün Hakları Saklıdır.